субота, 25 листопада 2017 р.

Як захиститися від шкідливого впливу медіа


1. Обмежте (принаймні, на свідомому рівні) значимі для себе ролі ЗМІ тільки функціями № 1 і № 2. У сучасному світі не варто покладатися на мас-медіа, з точки зору самоідентифікації та соціальної інтеграції-інтеракції. Ідеологеми та міфологеми занадто ненадійні та оманливі, щоби приймати їх за інструкцію дій.

четвер, 23 листопада 2017 р.

Фотополювання


 


P.S. С моей стороны было бы неучтиво, не отметить замечательную работу Онды Александра (блог). Поэтому всем рекомендую к просмотру: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Hzp8O605dWc 

середа, 22 листопада 2017 р.

Васюківська байка

Васюківська байка (продовження повісті Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки")
Одним гарним літнім ранком вирішили Ява та Павлуша прогулятися селом. Дорогою вони посварилися, і Павлуша згарячу дав ляпаса Яві. Хлопчик у відповідь не проронив жодного слова, тільки написав на пильній дорозі "Сьогодні мій найкращий друг мене вдарив". Але раптом промчалася машина, і весь надпис зник, нібито його тут і не було.
Незабаром хлопці дійшли до річки. Вони вирішили поплавати у спекотний день. Як раптом Ява почав тонути. Але на допомогу прийшов Павлуша і витяг друга на берег.коли Ява прийшов до тями, він висік на камені “Сьогодні мій найкращий друг врятував мені життя". Тоді Павлуша запитав його:" Коли я тебе образив, ти написав на піску, а зараз пишеш на камені. Чому? " І друг відповів:" Коли нас ображають, краще написати про це на піску, щоб згадка про це швидше зникла. Але коли нам роблять щось хороше, про це слід написати на камені, щоб ніщо не могло стерти цю згадку з нашої пам'яті. Треба навчитися писати образи на піску, а вдячність - викарбовувати на камені. І тоді в житті буде більше радості та щастя.

Історія створення нашого мультфільму

Наша дружня команда

вівторок, 21 листопада 2017 р.

День нових знань та цікавих зустрічей

Лекція "Медіа: жанри, класифікація, функції"
ПР "Критичне сприйняття медіа"
 Анімація як жанр медіа. Основні елементи підготовки до створення мультфільму.
 Початок творчої роботи))


понеділок, 20 листопада 2017 р.

Очікування групи

МЕДІАДИДАКТИКА ТА ЇЇ СКЛАДОВІ



1. Частиною основних прав кожного громадянина будь-якої країни світу на вільне самовираження й права на інформацію, інструментом підтримки демократії є медіаосвіта, що в останні роки привертає все більше уваги провідних міжнародних організацій та освітянської громадськості. Саме за допомогою медіаосвіти особистість здобуває інформаційну свободу – право одержувати інформацію, необхідну для життя, розвитку та професійної діяльності, висловлювати свої погляди з приводу тих або інших явищ і подій, передавати інформацію (і що більш важливо – знання) іншим людям. Масова медіаосвіта в сучасному світі розглядається як процес розвитку і саморозвитку особистості за допомогою і на матеріалі засобів масової комунікації (медіа) з метою формування культури спілкування з медіа, розвитку творчих, комунікативних здібностей, критичного мислення, умінь повноцінного сприйняття, інтерпретації, аналізу й оцінки медіатекстів, навчання різних форм самовираження за допомогою медіатехніки. Один із провідних російських теоретиків у галузі медіаосвіти О.В.Федоров зазначає, що набута в процесі медіаосвіти медіаграмотність / медіакомпетентність допомагає людині активно використовувати можливості інформаційного поля телебачення, радіо, відео, кінематографа, преси, Інтернету, допомагає їй краще зрозуміти мову медіакультури (Федоров, 2001).